Kelle İbrahim futbol turnuvası 2021 için kura çekimi gerçekleşti

Kelle İbrahim futbol turnuvası 2021 için kura çekimi gerçekleşti
Beykoz ilçesinin en eski maziye sahip futbol turnuvalarından olan Kelle İbrahim.

KELLE İBRAHİM TURNUVASI -2021 İÇİN KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİ


Beykoz İlçesinin en eski maziye sahip Futbol Turnuvalarından olan ve son 8 yıldır Masterler-Veteranlar Turnuvası olarak gerçekleşen Kelle İbrahim Turnuvası hafta sonunda oynanacak müsabakalar ile başlıyor.

Turnuva Organizasyon Komitesi tarafından daha önce duyurusu yapıldığı üzere Gümüşsuyuspor Tesislerinde kuralların son kez duyurulması ve madde, madde üzerinden geçilmesi sonrasında yapılan Kura Çekimi ile maçların takvimi belirlendi.

Bu sene Kulüplerden gelen talepler doğrultusunda ertelene ve en son olarak Eylül Ayının ilk haftasında başlayacağı açıklanan Beykoz İlçesinin bu en özel turnuvasında toplamda 10 Takım iştirak edecekken 9 haftalık tek devreli müsabaka takviminde maç fikstürü de belli olmuş oldu.

Bu sene 9.düzenlenecek olan Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvası Kura Çekim Törenine Komite adına Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, BİSK Başkan Yardımcısı Şeref Kurtuluş, Gümüşsuyuspor Futbol Direktörü Kamil Çolak ile Hakkı Baş katılım sağlarken birer konuşma yaptılar.

Turnuva için katılımcı kulüplere verilen Statü ile ilgili tek, tek maddeler okunurken bazı kritik maddelerde oy çokluğu ile kararlar alındı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir Pandemi sürecinde en aktif sportif faaliyetlerden birinin de Masterler-Veteranlar Turnuvalarının olduğuna dikkatleri çekerken, " Artık Beykoz İlçemizde bu anlamda son başlayacak Turnuvanın ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Artık tabiri caizse bir çeki düzen verilecek. Bu anlamda Kulüpler Birliği olarak İlk yapıldığı seneden itibaren Organizasyonun içinde bulunduğumuz Kelle İbrahim Turnuvasının bu sene 9.düzenlenecek olmasından son derece memnuniyet duyduk. Burada ilk kez bu derece ciddi bir çalışma ile belirlenen kuralar bundan sonraki turnuvalar için de bir milat teşkil edecek. Ben katılım sağlayan 10 takımımıza da başarılar, centilmence bir turnuva diliyorum. Beykoz İlçemiz adına örnek bir turnuva olacağına inancım tam. " diye konuştu.

Turnuvada ilk hafta maç programı şöyle oluştu...

1.HAFTA PROGRAMI

05,09,2021 PAZAR GÜNÜ

SAAT.16:45

BEYKOZ AY-YILDIZ

DINGİL MASTERLER

SAAT.17:50

ORĞİL KAYALAR P.

BEYKOZ MASTERLER

SAAT 19:10

GÖRELE MASTERLER

GÖKSU MASTERLER

SAAT.20:25

KOZYATAĞI MASTERLER

DEREBOYU MASTERLER

 

KAYNARCA MASTERLER

AREV MASTERLER

MÜSABAKASI GÜN VE SAATİ DAHA SONRA BELİRNECEK.

 

KATILIMCI TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ. 

Kaynak:beykozhavadis.net

Bu haber toplam 517 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler

 

Bugün

Bu Hafta

Bu Ay