İstanbul 2.Amatör Küme Cumartesi sonuçları

14.04.2024 07:39:42
İstanbul 2.Amatör Küme Cumartesi sonuçları
İstanbul 2.Amatör Küme'de heyecan devam ediyor.

 

İstanbul 2. Amatör Lig 13 Nisan 2024 Cumartesi Sonuçları

 

İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...

2. Grup
13.00 Subaşıspor-Üstün FK (İzzettin) 2-1
15.00 İzzettinspor-Gümüşpınarspor (İzzettin) 2-1
15.00 Jenerikspor-Kamilobaspor (Güzelce) 2-8
15.00 İ.Arenaspor-Y.Esenyurtspor (Silivri) 2-0
15.00 S.Ortaköyspor-Beycilerspor (Ortaköy) 3-1

4. Grup
14.30 İ.Gençlergücü-Çırçır İmarspor (Güngören) 0-2
15.00 İMÇ Sakaryaspor-KK Mevlanaspor (Mimarsinan) 3-2


15.00 Okmeydanı Fetihspor-Ambarlıspor (O.Fetih) 3-1
15.00 Kıraçspor-Trabzonspor (Esenyurt) 1-3
--.-- Bakırköy GSK-Güneşlispor 0-3 h

6. Grup
11.00 Üçyüzlü Esengücü-Gürzaferspor (B.Paşa Bld) 1-1
15.00 Z.Yıldızspor-1453 İstanbul (H.Doğan) 4-7
15.00 M.Tayfunspor-5 Mevsim GSK (Hasbahçe) 6-0
15.00 Beylikdüzü İY-Fevzi Çakmak FK (B.Çekmece) 3-2
15.00 Arnavutköyspor-Topçularspor (Hadımköy) 9-0

8. Grup
12.30 Tozkoparan Birlikspor-Şişli Anadoluspor (Güngören) 1-1
13.00 İncirtepespor-Çayırgücü (Esenyurt) 7-0
15.00 Hasköyspor-Bezirganbahçespor (Beyoğlu) 3-1
15.00 İkitelli Köyiçi SK-B.Yenidoğanspor (Başakşehir) 1-2
--.-- Çağlayan GB-Haraççıspor 3-0 h

10. Grup
11.00 Es.Kartalspor-Sivasspor (Esenyurt) 2-9
12.30 Gedikpaşaspor-1923 Özkanspor (Etap) 1-4
15.00 Olimpiyatspor-Bomontispor (Cebeci) 1-6
15.00 Ihlamurderespor-B.Güneşlispor (Çilekli) 0-1
15.00 KM Paşaspor-B.Doğanspor (N.Sevik) 4-0

12. Grup
12.30 1863 Boğaziçi-Tokatspor (Çayırbaşı) 3-4
15.00 Nurtepespor-MŞ Paşaspor (Nurtepe) 1-6
15.00 G.Emeksanspor-Altınaslarspor (Karadolap) 0-2
15.00 S.Yeşilyaylaspor-Kosova Güçspor (Avcılar) 1-1
17.00 EZA Spor-Altınokspor (Mimarsinan) 0-1

14. Grup
13.00 Avcılar 1903-S.Çiftliğispor (Avcılar) 2-7
17.00 Ç.Zümrütspor-Uskumruspor (Nurtepe) 3-0
17.00 K.Akınspor-Y.S.Selimspor (Esenyurt) 6-0
17.00 Boğaziçispor-Giresunspor (Çilekli) 9-0
--.-- K.Atakentspor-Atışalanıspor 0-3 h

16. Grup
14.00 Koşuyoluspor-Soğanlıkspor (Selimiye) 7-0
15.00 Ferahspor-A.Kavağıspor (Beylerbeyi) 1-0
16.00 İcadiyespor-Tuzla Orta Mahalle (Selimiye) 0-7
--.-- Fetih Kelkitspor-Sancaktepe Yenidoğanspor 3-0 h
--.-- Dragosspor-Tunçspor 0-3 h

18. Grup
15.00 K.Elçispor-Ü.Çınarspor (Yakacık) 1-1
15.00 A.Yoncaspor-M.Zümrütevlerspor (Esatpaşa) 0-3
15.00 Boğaziçi 1907-Kemahspor (Paşabahçe) 7-0
18.00 Yavuztürkspor-İdealtepespor (Beylerbeyi) 0-1

20. Grup
12.00 Çorumspor-Kirazlıtepespor (Selimiye) 4-3
12.00 Sarıgazispor-1453 Maltepe GSK (Sarıgazi) 4-2
14.00 Ağvaspor-Tuzla Anadoluspor (Şile) 4-1
17.00 Libadespor-Salacakspor (Esatpaşa) 2-0

Bu haber toplam 464 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler