Bursa 2.Amatör Küme de Sezon Sona Erdi

4.07.2023 04:20:33
Bursa 2.Amatör Küme de Sezon Sona Erdi
BURSA 2.Cİ AMATÖR KÜME DE SEZON SONA ERDİ ve 1.Cİ AMATÖR KÜMEYE ÇIKAN 5 TAKIMLA PLAY-OFF GRUBUNDAN 1.Cİ AMATÖR KÜMEYE YÜKSELEN 2 TAKIM BELLİ OLDU

 

 BURSA 2.Cİ AMATÖR KÜME DE SEZON SONA ERDİ ve 1.Cİ AMATÖR KÜMEYE ÇIKAN  5  TAKIMLA PLAY-OFF GRUBUNDA İLK 2 SIRAYI ALIP BURSA 1.Cİ AMATÖR KÜMEYE YÜKSELEN  2 TAKIMDA BELLİ OLDU

==========================================================================================================================

Bursa 2.ci Amatör Küme de Normal sezon sona erdi ve 1.ci Amatör Kümeye çıkan 5 takım ile Play-Off grubunda oynayacak 5 takım belli oldu. Bursa 1.ci Amatör Kümeye çıkan 5 takım şunlardır: 1.Grup: Kütahya Saruhanlar Gençlikspor. 2.Grup: İnegöl Cerrah Gençlikspor. 3.Grup: Samanlıspor. 4.Grup:1326 Pınarbaşıspor. 5.Grup: Altınayak Gençlerbirliğispor.  Play-Off grubunda oynayacak 5 takımda şunlardır: 1.Grup: BOSCH Spor. 2.Grup: Yıldırım Erikli Gençlikspor. 3.Grup: Ertuğrulgazi Meskenspor. 4.Grup: 1326 Pınarbaşıspor. 5.Grup: Altınayak Gençlerbirliğispor. Play-Off grubunda oynayacak 5 takımdan ilk 2 sırayı alan  2 takım daha Bursa 1.ci Amatör Kümeye yükseleceklerdir.Play-Off  grup maçlarının programı da belli olmuştur.

1.Hafta: 15 Haziran 2023 Perşembe:

15/06/2023  17:00 Veysel Karani Sahası BOSCH Spor           1           1326 Pınarbaşıspor    3   

15/06/2023  17:00 Gülbahçe Stadı Yıldırım Erikli Gençlikspor    3     Altınayak Gençlerbirliğispor   5

Boş Hafta: Ertuğrulgazi Meskenspor.

 

2.Hafta: 18 Haziran 2023 Pazar:

18/06/2023 16:00  Veysel Karani Sahası  1326 Pınarbaşıspor     0     Yıldırım Erikli Gençlikspor   1       

18/06/2023 16:00  Gülbahçe Stadı Ertuğrulgazi Meskenspor   1     BOSCH Spor    2

Boş Hafta: Altınayak Gençlerbirliğispor.

 

3.Hafta: 21 Haziran 2023 Çarşamba:

21/06/2023 18:00 Veysel Karani Sahası Yıldırım Erikli Gençlikspor    5       Ertuğrulgazi Meskenspor  0

21/06/2023 18:00Gülbahçe Stadı Altınayak Gençlerbirliğispor    0    1326 Pınarbaşıspor   0

Boş Hafta: BOSCH Spor.

 

4.Hafta: 24 Haziran 2023 Cumartesi:

24/06/2023 18:00 Veysel Karani Sahası  BOSCH Spor   1      Yıldırım Erikli Gençlikspor    2        

24/06/2023 18:00 Gülbahçe Stadı Ertuğrulgazi Meskenspor    1    Altınayak Gençlerbirliğispor   5

Boş Hafta: BOSCH Spor.

 

5.Hafta: 27 Haziran 2023  Salı:

27/06/2023 17:00 Gülbahçe Stadı 1326 Pınarbaşıspor     3      Ertuğrulgazi Meskenspor     5        

27/06/2023 17:00 Veysel Karani Sahası Altınayak Gençlerbirliğispor    3      BOSCH Spor   0  HÜKMEN GALİP.

Boş Hafta:  Yıldırım Erikli Gençlikspor.

 

PLAY-OFF Grup maçları tamamlanmış ve ilk 2 sırayı alan  Altınayak Gençlerbirliğispor ile Yıldırım Erikli Gençlikspor Bursa 1.ci Amatör Kümeye Yükselen takımlar olmuşlardır...

 

HABER VE ANALİZ:  MURAT BAYDAR. 

 

 

Bu haber toplam 1063 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler