Besni Kaymakamlık Kupası yirmi bir takım ile başlıyor

Besni Kaymakamlık Kupası yirmi bir takım ile başlıyor
Besni Kaymakamlık kupasının açılış tarihi

Kaymakamlık Turnuvası Start alıyor
Besni Kaymakamlığı tarafından organize edilen Geleneksel Tam Saha Futbol Turnuvası'nın fikstürü, İlçe Kaymakamı Çağlar Partal’ın katılımıyla bugün çekildi.

Merinos Ali Erdemoğlu Fen Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen fikstür çekiminde, turnuvanın Yürütme Kurulu Üyeleri ve takımların sorumluları da hazır bulundu.


Toplam 21 takımın yer alacağı ve beş grupta mücadele edeceği turnuva, 2 Temmuz 2024 Salı günü başlayacak. Merkez, belde ve köylerinden katılan takımlar, turnuva boyunca kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Fikstür çekiminde bir konuşma yapan Kaymakam Çağlar Partal” turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi ve yaklaşık 420 sporcunun mücadele edeceği turnuvanın centilmence geçmesini temenni etti.


Bu yıl da büyük ilgi gören Geleneksel Tam Saha Futbol Turnuvası, ilçemizde spora olan ilgiyi artırmayı ve sporcular arasındaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmeyi hedefliyor. Tüm takımlara başarılar diliyoruz” dedi.Besni Güncel ve Amatör Sahada olarak turnuvaya katılan bütün takımlara başarılar dileriz.

Kaynak:besni güncel

 

 

 

Bu haber toplam 152 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler